spt зворотній звязок

НВП Спеціальні Полімерні Технології (SPT)

post.spt@gmail.com

Design by Astwellsoft Studio

Технології SPT забезпечують підсилення основи практично моментальне.

ТЕХНОЛОГІЇ SPT® — це ноу-хау в українському будівництві та ремонті ґрунтів основ, укріплення основи, відбувається практично миттєво, швидко усуваються причини та наслідки їх послаблення.

Технології засновані на інноваційному використанні швидко реагуючих розширних полімерних матеріалів: сила та швидкість розширення введених у ґрунт чи під нижню поверхню конструкції речовин достатньо високі для фізичного ущільнення навколишнього середовища та, за необхідності, підйому такої конструкції, підсилення основи. Введений через інжектор поліматеріал розширюється і створює тиск до 10 МПа. Час реакції від 24 сек. до 1 хв. 25 сек. (в залежності від обраного матеріалу та заданих програмою реактора параметрів).

Твердіння поліматеріалу відбувається негайно після завершення процесу розширення, закріплення основи відбувається дуже швидко.

За чверть години поліматеріали набирають до 90 % власних міцнісних характеристик, даючи змогу використовувати об’єкт за призначенням через лічені хвилини після проведення робіт, підсилення основи відбувається практично моментально.

Коефіцієнти розширення поліматеріалів SPT® Resins — від 3 до 30 початкових об’ємів, в залежності від обраного матеріалу та опору, який він зустрічає при реакції.

При введенні розширних поліматеріалів у ґрунт або під нижню поверхню конструкції, що її необхідно підняти та стабілізувати, заміщуються порожнини, вода, яка є у прилеглих лінзах, виштовхується у навколишнє середовище. Місце води займають ущільнений ґрунт та поліматеріали, роблячи колишню порожнину зоною з підсиленою несучою здатністю, надійно укріплюючи основу.

Укріплення основи

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ SPT®

 • Стабілізація та закріплення ґрунтів основ.
 • Ущільнення, посилення слабких ґрунтів з метою підвищення їхніх міцнісних характеристик.
 • Підйом та стабілізація фундаментів будівель, споруд та їх частин.
 • Підйом та стабілізація площинних конструкцій, підсилення основи будівель.
 • Стабілізація підстилаючих шарів площинних конструкцій, будівель та споруд.
 • Гідроізоляція будівель, споруд та їх частин.
 • Заповнення, в якості основного або доповнюючого матеріалу, порожнин: ґрунтових порожнин всіх етимологій, водяних лінз з заміщенням води або без, ємностей, трубопроводів, колодязів та ін.

10 ПЕРЕВАГ ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ SPT® ДЛЯ ПІДСИЛЕННЯ ОСНОВИ

 • ШВИДКІСТЬ. Виконання робіт з вирішення будь- якої задачі займає час від кількох годин до декількох днів.

 • НАДШВИДКІСТЬ. Експлуатація об’єкту можлива через лічені хвилили після припинення або завершення виконання робіт.

 • ВІДСУТНІСТЬ РУЙНУВАНЬ. ЧИСТОТА. Не потрібні екскаваторні роботи, демонтаж та збирання конструкцій, вивезення будівельного сміття та ґрунту, проведення капітальних ремонтів споруд після проведення робіт. Підсилення основи проводяться через отвори діаметром від 12 до 32 мм.

 • ВИСОКА КОНТРОЛЬОВАНІСТЬ ПРОЦЕСУ. Відбувається постійний контроль створення тисків і відповідних зрушень ґрунтів та об’єктів. Задіяна система автоматичного відключення подачі поліматеріалів при досягненні проектних значень.

 • АВТОНОМНІСТЬ. Обладнання та матеріали для проведення робіт, у т. ч. джерела живлення, знаходяться у технологічному комплексі SPT® на базі одного вантажного автомобіля з робочим рукавом 120 м. Проведення робіт можливе у будь-якій точці України у зручний час.

 • ВІДСУТНІСТЬ НЕОБХІДНОСТІ РОЗВАНТАЖЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ, відселення людей, довготривалого припинення експлуатації об'єкту.

 • ЛЕГКІСТЬ. Вага конструкції разом з основою збільшується на долі відсотка.

 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ. Ми не руйнуємо навколишнє середовище, не забруднюємо підземні води та ґрунти, не створюємо безладу на поверхні.

 • ДОВГОВІЧНІСТЬ ДОСЯГНУТОГО РЕЗУЛЬТАТУ. Поліматеріали мають унікальну живучість і сталість фізико-хімічних властивостей.

 • ГАРАНТІЇ. Надаємо гарантії на виконані роботи.

Під час ущільнення, укріплення ґрунту основи процес проходить наступним чином (рис. 1): ґрунт, який був розущільнений, спресовується під дією розширної сили поліматеріалів. Таким чином об’ємна зона послаблення, пухкий ґрунт, перетворюється на посилену зону з суміші ущільненого ґрунту та міцних поліматеріалів SPT® Resins. Несуча здатність посилюється у декілька разів, будується певний водопроникний бар’єр з ущільненого ґрунту та поліматеріалів зона з набагато нижчими фільтраційними характеристиками, ніж навколишнє середовище.

За необхідністю, існує можливість при ущільненні ґрунту основи виконати підйом конструкції або її частини (рис. 2). При цьому несуча здатність ґрунтів основ збільшується у декілька разів, унеможливлюю- чи продовження деформації споруди.

При підйомі пласкої конструкції, що просіла (рис. 3), як-то з/б плити покриття аеродромів, автошляхів, під- лог складів, торгівельних центрів тощо, інжектовані під об’єкт поліматеріали розширюються, ущільнюють ґрунт, відштовхуються від ущільненого ґрунту та під- німають конструкцію на потрібний рівень. При цьому полімери заповнюють вивільнені порожнини. Наявна зайва вода виштовхується вусебіч. Після затвердіння утворюється міцний монолітний полімерний шар між плитою та ґрунтом основи, що збільшує площу спирання конструкції. За рахунок полімерної структури змен- шується вплив вібрації на положення конструкції, укріплюється основа, її положення на тривалий час стає стабільним, захищеним від дії негативних факторів у ґрунті.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІМАТЕРІАЛІВ SPT® RESINS ДЛЯ ПІДСИЛЕННЯ ОСНОВИ

 • Висока довготривала хімічна стійкість матеріалів (до впливу практично будь-яких за ступенем агресивності середовищ).
 • Висока фізична стійкість матеріалів як до статичних, так і до динамічних навантажень (вібрації, коливання, тимчасові наднавантаження тощо).
 • Водорезистентність.
 • Висока стійкість матеріалів до коливання температур.
 • Висока стійкість матеріалів до старіння.
 • Екологічність поліматеріалів.

Завантажити каталог