spt зворотній звязок

НВП Спеціальні Полімерні Технології (SPT)

post.spt@gmail.com

Design by Astwellsoft Studio

КОМПАНІЯ СПТ

НВП СПЕЦІАЛЬНІ ПОЛІМЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ або ж просто СПТ створені з метою впровадження у будівельній сфері України новітніх технологій та матеріалів.

На сьогоднішній день полімерні матеріали СПТ приходять на заміну традиційних матеріалів: металу, каменю, в’яжучих речовин тощо. Завдяки новітнім властивостям СПТ, які багато у чому перевершують первинні матеріали, полімери дозволяють розширити можливості інженерії.

Команда СПТ працює над просуванням сучасних підходів до виконання будівельно-реставраційних робіт, підвищуючи коефіцієнт корисної дії виконуємих робіт у рази.

Розвиваючи технології СПТ для фундаментальнішого застосування, ми активно співпрацюємо с провідними науковими та дослідницькими організаціями України: Державний НДІ будівельних конструкцій, Державний НДІ будівельного виробництва, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний університет "Львівська політехніка", Державний дорожний НДІ ім. М. П. Шульгіна та ін.

ПРОДУКЦІЯ СПТ

ТЕХНОЛОГІЇ СПТ ® та ПОЛІМАТЕРІАЛИ СПТ ®RESINSце багаторічний міжконтинентальний досвід виготовлення та впровадження одно- та багатокомпонентних полімерних систем.

Дані СПТ технології вже десятки років застосовуються:

  • при будівництві
  • реконструкціях та реставраційних роботах у військовій сфері
  • в атомній енергетиці
  • в машино-, суднобудуванні і ;т.  ін.

СПТ

Завантажити каталог