spt зворотній звязок

НВП Спеціальні Полімерні Технології (SPT)

post.spt@gmail.com

Design by Astwellsoft Studio

Хімічне закріплення грунтів, властивості матеріалів SPT®

Зразки полімерних матеріалів SPT® в лабораторних умовах піддавалися багаторазовим циклічним впливам загальновживаних та рідкісних хімічно активних речовин, навантаженням в різних напрямках (стискання, розтягування, вигин) та іншим видам впливів,щоб хімічне закріплення грунтів було дуже надійним.

Зразки полімерних матеріалів SPT® перевірялися на здатність зберігати свої властивості у часі та при зміні сезонності: властивості еталонного зразка порівнювалися з властивостями зразків, що пробули тривалий час у ґрунті і пройшли через кільканадцять змін літо/ зима/літо/зима.

Успішний досвід практичного використання технологій хімічного закріплення грунтів за допомогою поліматеріалів (в т. ч. SPT®) з 60-х років XX сторіччя дозволяє стверджувати про високу стійкість їх фізико-хімічних властивостей до старіння не тільки в лабораторіях, а і в умовах практичного застосування.

Узагальнені дані результатів хімічного закріплення грунтів лабораторних випробувань і досліджень наведені у вигляді графіків:

Хімічне закріплення грунтів

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІМАТЕРІАЛІВ SPT® ДЛЯ ХІМІЧНОГО ЗАКРІПЛЕННЯ ГРУНТІВ

  • Посилення основи: стабілізація і хімічне закріплення грунтів підстав.
  • Ущільнення, посилення,закріплення слабких грунтів з метою підвищення їх міцності - хімічне закріплення грунтів нового покоління.
  • Підйом, стабілізація фундаментів будівель, споруд та їх частин.
  • Підйом і стабілізація площинних конструкцій.
  • Гідроізоляція будівель, споруд та їх частин.
  • Заповнення, в якості основного або додаткового сполучного матеріалу, пустот: грунтових порожнин всій етимологій, водних лінз з заміщенням води, консервація ємностей, трубопроводів, колодязів і т. п.
Завантажити каталог